czwartek, 27 października 2011

najlepsze ogloszenia

"lubelskie - Lublin - Kucharz, Pomoc kucharza_784365542"

dodano w dniu 28 pa o 00:08.

Zadania:
• Praca w kuchni w różnych lokalizacjach sieci Nirvana
• Przygotowywanie dań najwyższej jakości
• Przestrzeganie standardów sieci Nirvana
Wymagania:
• Conajmniej kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w lokalu
gastronomicznym
• Mile widziane wykształcenie gastronomiczne
• Dyspozycyjność do pracy w różnych lokalach sieci Nirvana w
Lublinie
• Gotowość do pracy zmianowej
• Mile widziana książeczka SANEPIDu
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Dokładność w przestrzeganiu standardów
• Pozytywne podejście do pracy
Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Możliwość podjęcia pracy na umowę o pracę
• Praca w młodym zespole, we wspaniałej atmosferze
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwe premie w zależności od wyników pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, podając tytuł
wiadomości: KUCHNIA/tablica.pl
na adres: renata.pawelec@pizzerianirvana.pl

Województwo: lubelskie
Miasto: Lublin
Telefon: 784365542
Email: renata.pawelec@pizzerianirvana.pl
Cena: PLN

Reklama: http://dodajemyogloszenia.one.pl - dodajemy og³oszenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz